Kepsut Belediye Başkanlığından Taşınmaz Satış İlanı

İLAN KEPSUT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN - Belediyemiz mülkiyetinde bulunan Serçeören mahallesi köyiçi mevkii 135 ada 14 parsel numaralı 197,33 m² yüzölçüm...

İLAN

KEPSUT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

- Belediyemiz mülkiyetinde bulunan Serçeören mahallesi köyiçi mevkii 135 ada 14 parsel numaralı 197,33 m² yüzölçümlü taşınmaz, 501.300,00 TL muhammen bedel ile 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesine göre Açık Arttırma İhale Usulü ile satılacaktır.

- İhale 07.02.2024 Çarşamba günü saat 11:00’ da, Serçeören Mahallesi Köy Kahvehanesinde, Belediye Encümeni huzurunda yapılacaktır. Talibi çıkmayan taşınmazın ihalesi 7 gün sonra 14.02.2024 tarihinde, Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde listede belirtilen saatte yapılacaktır.

- Geçici teminatlar muhammen bedelin % 3’ü (yüzde üç) 15.039,00 TL olup, Belediyemiz Ziraat Bankası Hesap Numarasına yatırılacaktır.

** İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için;

-Geçici teminatın yatırıldığına dair makbuz,

-Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi,

-İhalenin yapıldığı yıl içinde alınmış yerleşim yeri belgesi ve tebligat adresi,

-Taliplilerin, Serçeören Mahallesi nüfus kütüğüne kayıtlı olduklarını gösterir belge. (İlk ihalede taliplisi çıkmayan taşınmaz için, 7 gün sonra yapılacak olan ihalesinde, herhangi bir ikamet şartı aranmayacaktır.)

-Belediye Başkanlığına herhangi bir borcu bulunmadığına dair belge.

-Tüzel kişiler için ticari sicil gazetesi, yetki belgesi ve yetkililere ait imza sirküleri

-Vekaleten ihaleye katılma halinde, istekli adına teklifte bulunacak kişinin noterden onaylı vekaletname ile noter tasdikli imza beyannamesi,

-İsteklinin Kooperatif, Dernek, Oda, Federasyon, Konfederasyon veya Vakıf olması halinde tüzel kişilerini kanıtlayıcı belge ile temsile yetkili kişilerin Noter tasdikli imza sirküleri ve yetki belgeleri sunmaları gerekmektedir.

İhale ile ilgili şartname mesai saatleri içinde Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde görülebilir.

Satış İhalesine girecekler gerekli evrakları 24.01.2024 tarihinden 06.02.2024 Salı günü saat 17.00’ye kadar Belediyemiz Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 6. Maddesinde adı geçenler ihaleye katılamazlar.

İdare ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

İlan Olunur.

#ilangovtr

Basın No ILN01974661

29 Oca 2024 - 00:00 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Halkın Sesi Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Halkın Sesi Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Halkın Sesi Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Halkın Sesi Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.